!!! VYDĚLEJ SI U KOMPA !!!

všechno co tu najdete jsou mnou prověřené linky

Statistika

sponzoring

CZIN.eu

Toplink - katalog odkazů

Katalog stránek, vyhledávač

čtěte

Vydělávání na internetu se u nás ještě moc nerozšířilo, proto se předpokládá, že právě ted, začíná zlatá éra této činnosti, protože kdo se začne registrovat ted, tak ten to zanedlouho povede, jelikož aby jste měli co největší výdělky, musíte mít několik referentů pod sebou -> tak jako já budu ted váš patron, a tak jako já  mám někoho nad sebou. --- Je to vlastně takový řetězec, jediné co musíte udělat je, že se musíte registrovat na stránkách které najdete na mém webu.

 

JAK TO CELÉ FUNGUJE

Každá firma chce co největší zisky a protože existuje reklama, tak se do určitá firma rozhodne investovat, takže vloží finanční obnos do reklamního systému, který má za úkol co nejvíce rozšířit mezi lidi. Proto jsme tu my, přihlásíme se do systému a budeme přijímat reklamy na určité firmy, nebo stránky a majitelé těchto firem či stránek doufají, že vás reklama zaujme a případně si od nich i něco koupíte
vy samozřejmě, pokud vás nezaujme e-mail,  nebudete nijak zvlášt kontrolovat obsah, získáte odměnu za otevření a můžete to smazat

KOLIK SE DÁ VYDĚLAT

Nebudu vás zbytečně lakovat, pokud budete zaregistrovaný v jednom reklamním systému, tak nečekejte že vás to uživý, pro největší výdělky, se přihlašte na včechny stránky které  u mě najdete.
Snažte se využít všech možností programu, Nejlepší je když budete  aktivní na svém emailu (stačí chvilka deně), a samozřejmě využijte všeho co reklamní  systém nabízí.
1. měsíc budete rádi když vyděláte více než 1000kč, ale na ulici to nenajdete :)
-klik od kliku se vám bude zisk zvyšovat-

JAK ZAČÍT

Úplně na začátek si musíte vytvořit novou (pracovní) e-mailovou adresu
// zapomente na @seznam, @centrum //
*doporučuji vytvořit e-mail na www.volny.cz*
!v nastavení e-schránky si nastavte aby vám neblokovala spamy!

Jakmile máte založenou e-mailovou adresu, začněte s registrací do systémů co najdete na mým webu ---> jsou prověřené, budu se snažit nacházet a prověřovat další a další, ale je složité  zjistit jestli nejde o podvod, proto to půjde pomalu.
-doporučuji: přihlásit se hlavně na US weby-

*****
tento web budu průběžně aktualizovat, takže ho nezapomente  často sledovat
:)

 
optimalizace PageRank.cz